Akbank Para Sıkışması!

Turgay D. |

25.08.2014 günü Akbank ATM'sinden kredi kartı borcumu yatırmak isterken 1.500 tl nakit param atm ye sıkışmıştır ekranda 7 iş günü içerisinde sıkışan tutar tarafınıza iade edilecektir diye bir yazı yazdı fakat bugün 06.09.2014 benim sıkışan param hala hesabıma geçmedi kart borcumu başka birinden borç alarak yatırmak zorunda kaldım ve yaklaşık 10 gündür borç aldığım kişiyede mahçup oldum çağrı merkezlerinden ulaşamıyorum kimseye devamlı müzik dinletip kapatıyorlar şubedekilerde ilgilenmiyor. Ben böyle bir şey görmedim. Yıllardır çalıştığım banka bunu nasıl yapar paramı iade eder etmez tüm hesaplarımı iptal edeceğim.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay D.
  11 Eylül
  16:59

  BUGÜN 11 EYLÜL AMA HALA NE ARAYAN NE SORAN VAR...

 • 09 Eylül
  18:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi