05 Eylül 2013

Akbank Para İadesi Yapmıyor!

28,08,2013/16,08,2013 ve 06,08,2013 tarihlerinde EFT ile başka bir banka hesabına göndermek istediğim para şube kodu yanlış girilmesi sebebiyle karşı bankanın hesabına ulaşmamıştır.Aynı şekilde kendi Akbank hesabıma da iadesi talebi yapılmasına rağmen işlem yaklaşık 1 aydır gerçekleşmemiştir.

Bu işlemin anında yapılması gerekirken süre uzatılarak müşteri mağdur edilmekte. Ayrıca 1 aydır iki ayrı bankayla iletişim halindeyim.Çözüm üretilmesi gerekirken bankaların birbiriyle olan problemleri müşterinin vazifesi değildir.Üç kez yatırdığım tutarın hesabıma yatmasını talep ediyorum.

Esra 18 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön