09 Eylül 2013

Akbank Otomatik Para Kesildi!

Akbank 16*****714T.C kimlik numaralı müşterisiyim. Kredi kartımın ekstre gününde kredi kartıma 500 TL ödeme yaptım fakat aradan 1 hafta sonra maaş kartımdan otomatik ödeme diye 229 TL gibi bir tutar daha kesildi. Ben mağdur oldum o para başka ödemelerime ayırmıştım fakat isteğim dışında o tutarı banka benim maaş kartımdan otomatik olarak kesti.

Bu durumun beni çok rahatsız ettiğini belirtmek istiyorum. Benim onayım dışında otomatik para kesilemez, benim olan parayı isteğim onayım dışında bankanın alması tahammül edilecek bir durum değil. Gereğinin yapılmasını istiyorum yoksa ben bu kredi kartımı ödeyip kapatacağım..

Batıhan 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön