03 Mayıs 2013

Akbank Otomatik Ödemeye Rağmen İşletim Ücreti Aldı!

Akbank'tan hayatımda ilk ve son kez işlem yapıyorum sanırım, araç alırken kredi kullandım bir kere maalesef. ilgi, anlayış ve güler yüz sıfır. Bununla beraber verilen sözler tutulmuyor. İlk olarak yıllık 100 tl hesap işletim ücreti mi olur? neyini işletiyorsun vadesiz hesabın acaba?

6 ay önce 50 tl kesildi, dediler ki otomatik ödeme talimatı verin bundan sonra kesilmeyecek, tamam bir kere kesilmiş artık problem değil dedim ve 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. ancak bu ay bir 50 tl daha kesilmiş. Aradığımda da bu geçen yılın ikinci taksiti iade yapmayız diye bir tepki ile karşılaştım.

Ömer 34 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön