25 Ağustos 2015

Akbank Otomatik Ödemeye Rağmen Hesap İşletim Ücreti...

3 yılı aşkın süredir Akbank ile çalışıyorum. Kredi kartım, kredim, mevduat hesabım ve bunlara kart ve hesap işletim ücreti ödememek adına verilmiş 4 adet otomatik ödeme talimatım var. 2014 hesap işletim ücretinin iadesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem ve bunların 1 kez ödenmesi ile geri alabileceğim söylendi.

Bende bunu yaptım ama dün bir bakıyorum 2015 ücreti tahsil edilmiş. Neden? Çünkü mayıs ayında bakiye yetersiz olup ödenemeyince ben manuel olarak ödedim. Verilen bilgi: "5 ay otomatik ödeme talimatının geçerli olması lazımmış ve ben bu şartı boşmuşum" böyle bir şey var mı? Varsa neden bu bilgi ilgili zamanda verilmiyor? İlgili tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Duygu 557 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 28/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Duygu27 Ağustos 2015

  24 ağus. Çağrı merkezini aradım ben kredimin kalan taksitlerini kapatmak istiyorum dediğimde benı 8502250436 No.lu telefona yönlendirdiler. Mesai saati içinde aranmasına ilişkin ses kaydı çıkıyor. Bu sabah ilgili numarayı aradım ve ses kaydı benı çağrı merkezine yönlendirdi. Çağrı merkezini aradığımda bana 2626870410 No.lu hat verildi ve orada aynı ses kaydı iel karşılaştım. Bir sonraki çağrı merkezini arayışımda 2122217492 No.lu telefon verildi ve bunun idari takipteki kredi hatta oldu 2123390400'ı aramam söylendi. 4. telefon numarası ve hala daha doğru kişiye ulaşamadım. İlgili numarayı "Kollektif" diyerek bir bey açıyor, o da dinlemeden 1. aramada başka bankaya, 2. aramada idari takibe aktarıyor.

 • Duygu27 Ağustos 2015

  "Bankamızın sunduğu hizmet politikalarında günün koşullarına göre uygulama değişiklikleri yapılabilmekte, hizmet bedelleri güncellenebilmektedir. söz konusu uygulama da müşterilerimize tüm hizmet kanallarımızda daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yürütülmekte olan ve Bankamız Yönetimince saptanmış hizmet politikası kapsamındadır. " denmiş. Bense tarafıma bilgi verilmemesini kastediyorum. İlgili ses kaydını bulup, "bilgilendirme yapılmıştır" denmiyor ama. Tebrikler Akbank!

 • Akbank Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön