06 Mayıs 2013

Akbank Otomatik Ödemede Sorun Var!

10. 03. 2013 tarihinde adıma kayıtlı cep telefonunun otomatik ödeme talimatı avea dan Vodafone a geçtiğim için avea kaydımı silip Voldafone olarak talimat düzenledim. Sıkıntı olmaması içinde kontrol ettim diğer hattımla birlikte otomatik ödeme listesindeydi. Mart ayını ödememe ihtimali bilirdim de nisan ayı son ödeme tarihi olan 22/04/2013 tarihinde hesabım fazlasıyla müsait olmasına ödeme gerçekleşmemiş.

Hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmesin diye verdiğim ödeme talimatım ödenmedi ve eminimki bir iki ay sonra Akbank kendi ödemediği fatura için düzenli fatura talimatınız ödenmedi diye yine kesinti yapmak isteyecek. Faturamın neden ödenmediği ile ilgili cevap ve kesinti yapmamasını istiyorum.

Ömer 48 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön