27 Şubat 2016

Akbank Otomatik Ödeme Talimatları...

Akbank otomatik ödeme talimatlarına en yüksek chip parayı veren bankaydı. Bir çok kişi sadece bu nedenle Akbank`ı tercih etti çünkü işlem ücreti 0,60 TL alıyordu. 1 Yıllık taahhüt ile verdiğim otomatik ödeme talimatları karşılığında 15 TL chip para aldım hesaplamalarıma göre 7,20 TL işlem ücreti verecektim yeni yılda 1,00 TL bile olsa en fazla 12,00 TL işlem ücreti verecektim ki bu da beni +3,00 TL bakiye de bırakır.

Akbank bu kuralını değiştirdiğini ve değişiklik ibaresini de bir çoğunun dikkat etmediği ekstrede yayınladığını belirtti. Artık Akbank cep telefonları hariç her faturadan 2,02 faiz alıyor. Yani 350,00 TL doğalgaz faturasına 7,00-8,00 TL arası faiz ödeniyor.

Selim 87 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön