Akbank Otomatik Ödeme Talimatında Sorun Oldu!

Serdar K. |

Bankanıza vermiş olduğum Bedaş elektrik faturası otomatik talimat verdiğim faturanın yine aynı fatura başka isme ait bankaya otomatik talimatı verdik biz Bedaş faturasının 14,05,2014 tarihinde ödemesini yaptık. Bedaş genel müdürlüğü ile yaptığımız görüşmede sadece G**** Bankası ödemesi ekranlarında gözüküyor. Akbank otomatik ödeme verdim ama ödemesini yaptığımız halde başka bankadan benden nasıl oluyor da Bedaş faturasını kesiyor!0262 686 96 96 genel müdürlüğünüze dilekçemi yazdım kesmiş olduğunuz tutarı tarafıma iade olmasını istiyorum. Bedaş'a ödeme yapmamışsınız bu nasıl saygısızlık? Kurumsal firma nasıl böyle hata yapar?

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:34

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi