Ramazan K. Teşekkür Mesajı

müjde Akbank kapattığım hesaplardan da hesap işletim ücreti aldılar

Akbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen İşletim Ücreti Alıyor!

Ramazan K. |

Akbank yine iki otomatik ödeme talimatım olduğu halde hesap işletim ücreti kesmiş. Bu arada 444 25 25 daha öncelerden de aradığım halde yarım saatte bağlanmıyorlar 14 07 2014 de 14 de aradım 14 30 kadar ilgili yere bağlanamadım. Televizyonda reklam vermesini biliyorlar isterseniz arayın müşteri temsilcisiyle kesinlikle görüşemezsiniz. Buna garanti veririm hesap işletim ücretiyle ilgili arayın.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  25 Temmuz
  01:13

  incelemeler yapılıyormuş geri iade bu kadar zor mu ? alırken bir saniyede alıyorlar helal olsun

 • Ramazan K.
  21 Temmuz
  17:49

  müjde Akbank kapattığım hesaplardan da hesap işletim ücreti aldılar

 • Ramazan K.
  16 Temmuz
  02:59

  haziran ayındada belki on beş kere aradım bunlar kaydedilmiştir isterseniz bakın hikaye hepsi akbanklı hep haklıymış şaval gaval bunlar boyuna bizi yoluyorlar ben %40 özürlü bir adamım benden 5 tane hesap işletim ücreti aldılar kaç tane zenginden hesap işletim ücreti alıyorlar bunlar söğüşleyeceği adamı biliyorlar

 • 15 Temmuz
  18:04

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi