Akbank Otomatik Ödeme Talimatına Her Ay Ücret Alıyor!

Semih T. |

Daha önce Garanti Bankası'nda otomatik ödemede olan faturalarımı maaş hesabımın olduğu Akbank'a alacaktım. Ancak işlem başına 0.60 kuruş gibi bir kesinti olduğunu gördüm ve tekrar Garanti Bankası'nda otomatik ödemeye aldım.

Bu şekilde yaptığınız uygulamadan dolayı olan memnuniyetsizliği iletmek istiyorum. Olumlu olarak fark yaratmadığınız sürece sadık müşterileriniz olamayacak. Olumsuz olarak yarattığınız bu farklar ise müşteri memnuniyetsizliği ve müşteri kaybı olarak size dönecektir. Bu durumu fark etmeyecek kişilerden kazandığınızı yanınıza kar olarak görüyorsanız yine de siz bilirsiniz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  14:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/04/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Nisan
  17:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi