Akbank Otomatik Ödeme Talimatım Olduğu Halde Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Merve Bengü B. |

Maaş müşterisi olduğum için hesap işletim ücreti alınmaz dedikleri dolar hesabımdan işletim ücreti aldılar ve geri ödemesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermemi istediler. Otomatik ödeme talimatı verdiğim halde yeniden hesap işletim ücreti kesildi.

Şimdi de sebep olarak bir adet faturanın bir ay ödenmemiş olmasını gösteriyorlar. Ben zaten otomatik ödeme talimatı vermişim bir de her ay ödendi mi diye kontrol etmemi istiyorlar. Eğer geri ödeme yapılmazsa, dolar hesabımı kapatarak maaşımı da aldığım gün başka bankadaki hesabıma aktaracağım. Müşteri bu kadar mağdur edilemez.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Bengü B.
  21 Temmuz
  16:15

  Söylediğim şekilde tüm kartlarımı ve maaş hesabı dışındaki hesaplarımı kapatarak maaşımı da aldığım gün başka bankaya taşımaya başladım. İnşallah birçok kişi bunu yapar da hırsızlıklarının az da olsa cezasını çeker Akbank.

 • 01 Temmuz
  19:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Merve Bengü B.
  29 Haziran
  14:29

  Otomatik cevaptan başka bir şey gönderilmedi.

 • 26 Haziran
  11:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi