Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Verin Hesap İşletim Ücreti Almayalım!

Umut Kâzım Ü. |

3 ay
öncesine kadar otomatik ödeme talimatı verip tahsilini durdurduğum hesap
işletim ücretinin (60 TL) 2 gün önce hesabımdan kesildiğini gördüm. Konu ile
ilgili ödeme talimatı verin hesap işletim ücreti almayalım dediler.

Telefon ve
su faturam için otomatik ödeme talimatı verdim. Ama Akbank her konudaki
fiyaskosu gibi bu da fiyasko çıktı. Konu ile ilgili tahsil edilen tutarın
iadesini talep ediyorum. 7 yıldır kullanıyorum, yollarımızı ayırmak istemiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut Kâzım Ü.
  02 Temmuz
  15:46

  Firma ile görüşmemiz sonucunda nisan ayında yapılan kesintiye istinaden verdiğim otomatik ödeme talimatının yeni düzenlenen hesap işletim ücreti muafiyetliği kurallarına uymadığı, 5 ay düzenli otomatik ödeme yapılmadığı sebebi ile hesap işletim ücreti kesintisi tarafıma yatırılmadı! Kredi ödemelerimin bulunması sebebi ile Şubat 2016 tarihine kadar tepki olarak kartlarımın hiç birini kullanmayacağım. Sonrası için iptal işlemi başlatacağım. Otomatik ödeme talimatlarını da geri çekeceğim. Bir defa daha 60 TL öderim ama bir defa daha Akbank kullanmam.

 • 25 Haziran
  18:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 25/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 24 Haziran
  14:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi