Akbank Otomatik Ödeme Talimatı Hatası!

Çağla T. |

Akbank otomatik ödeme talimatı verdikten sonra 374 TL olan faturamdan sadece 193 TL'sinin ödendiğini fark ettim. Hesap hareketlerine baktığımda ise, sonu "5" ile biten daire No. 'sunun "0" olarak kaydedildiğini ve Akbank'ın hatası yüzünden başkasının faturasını ödediğimi gördüm. İgdaş'ı aradığımda ıslak imza ile İgdaş binasına gelin diyorlar, Akbank ise dilekçe yazın diyor. İstediğim şey basit bankadan: İgdaş kurumu ile görüşün, iadesini alın, konuyu çözün. Ayrıca sizin yanlış tanımınız yüzünden Kasım'dan beri faturam ödenmemiş. Sizin hatanız yüzünden faizini ödemeyeceğimi belirtmek isterim. Zaten yoğun çalışan bir insanım. Sizin yaptığınız hata yüzünden ben niye uğraşayım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  17:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi