Akbank Otomatik Ödeme Olduğu Halde Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Recep G. |

Hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde 110 TL bir hesap işletim ücreti çekildiğini fark ettim. Ancak 2'den fazla aktif otomatik ödeme talimatım bulunuyor. Durumu arz ettiğimde tarafıma gerekli şartları karşılamadığım için hesap işletim ücretinin çekildiği bilgisi verildi. O zaman hesabı kapatayım bir daha hesap işletim ücreti gelmesin dedim, aktif kredi olduğu için hesap da kapanmadı. Ev kredisi çektiğim için 8 yıl boyunca hesap işletim ücreti mi ödemek zorundayım? Lütfen daha önce döndüğünüz adresinize bilgilendirme yapıldı mesajı yerine bir çözüm bulun.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  14:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 06/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Ağustos
  17:08

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi