Akbank Otomatik Ödeme İptali Hakkında!

Mustafa S. |

Diski su faturamın otomatik ödeme talimatımı iptal etmeme rağmen hala devam eden kesintilerim var. Defalarca telefon açmama rağmen ancak herhangi bir yetkili ile görüştürülmedim ve ben ticari bir müşteri olma yolundayken Akbank'ta işlemlerimin tamamını iptalini gerçekleştireceğim böyle saçmalıklar devam ederse. Tarafıma acil olarak dönülmesini aksi takdirde hukuk yoluna başvuracağımı belirtirim...

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  15:23

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Ağustos
  11:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi