Akbank Otomatik Ödeme Hatası!

Deniz A. |

Akbank Kredi Kartı ile 15/09/2014 tarihinde 2 adet Tedaş elektrik faturasını internet bankacılığından ödedim. Kredi kartı extreme de yansıdı. Ancak sistemde ödenmemiş olarak görünüyor. Bu yüzden elektrik görevlileri 2 kez elektriğimi kesmeye geldiler. Bankayı aradım müşteri temsilcileri çok ilgisiz kaldılar.

Ödenmiştir deyip konuyu kapattılar. Bir dekont istedim Tedaş'a fax yapmaları için. Ancak dekont yok dediler. Şu anda ödemeler bölümünde faturamı kontrol ettiğimde ödediğim faturalar tekrar karşıma çıkmaktadır. Eğer ödenmiş olsaydı karşıma çıkmazdı. Sorunu bir türlü anlamadım. En kısa sürede çözümlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  17:38

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi