15 Nisan 2013

Akbank Onaylamadım Ama Sms Şubesi Üyeliğim Tanımlandı!

14. 04. 2013 tarihinde Balıkesir ili Sındırgı Akbank şubesi bankamatiğinden 500+100=600TL ÇEKTİM. Makine kartı aldıktan sonra hemen karşıma bir ekran çıktı. SMS şubesi ile bilgi ister misiniz diye bir soru cümlesi ile karşılaştım. Tabi ki "ilgilenmiyorum" şıkkını işaretlememe rağmen yine, 14. 04. 2013 tarihinde bir SMS almış bulunmaktayım.

Aylık 2. 99 TL'den SMS şubesi üyeliğiniz tanımlanmıştır. Ben onay vermemiş olduğum halde bana böyle bir SMS gönderildiği için, öncelikle SMS şubesi üyeliğimin iptal edilmesini, ardından TL hesabımdan alınan 2. 99 TL ücretimin iadesini istiyorum.

Resul 44 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön