Akbank Onaylamadiğm Bir İşlemi Aktifleştirildi!!

Fecriye A. |

Akbank müşteri hizmetleri beni arayıp poliçeyi aktifleştirmeyi onaylıyor musunuz dedi ben hayır dediğim halde aktifleştirildi ve ben bu sorunumu bir türlü telefonla ulaştıramıyorum üstelik bulunduğum yerde Akbank şubesi yok!

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  11:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan adresinize telefon numaranıza arama yapılarak bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Eylül
  09:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi