Akbank Onayım Olmayan İşlemin İptal Edilmemesi.

Dudu A. |

Anadolu sigortacılıktan yaptırdığım bireysel emeklilik için Axess platinum kartıma verdiğim otomatik ödeme talimatım ay içerisinde 2 kez aynı kuruma çekim yapmış, aynı gün içerisinde başlamış olmakla birlikte yaptığım itirazlar işe yaramamış, banka ısrarla ödemenin iptalini gerçekleştirmemiştir. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşme de mağduriyetimin giderilmesi için chip para teklif edilerek kendi paramı bana hediye etmeye kalkmışlardır. Kabul etmeyip kartlarımı iptal talebi oluşturmuş bulunmakla birlikte benim hesabımdan 23/05/2016 tarihinde çekilen paranın tarafıma bir an önce iade edilmesini, maaş müşterisi olarak bulunmak zorunda olduğum kurumundan daha da nefret etmeden işlemin gerçekleştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dudu A.
  02 Haziran
  09:11

  Ulaşmam gereken birimleri biliyorum, ve ulaştım da... Ancak dönem içindeki işleme itiraz etmeme rağmen iptal gerçekleştirilmiyor... Göz göre göre paramı haksız yere kullanıyorsunuz ve sadece yapabileceğimiz bir şey yok diyorsunuz. Bu şikayetimin giderilmesini sağlamak yerine kurumunuzun adını lekelemekteyim başka bir işe yaramıyor

 • 01 Haziran
  16:32

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi