24 Aralık 2013

Akbank Onayım Olmadan Yapılan İşlemler!

Benim onayım olmadan Aksigorta tarafından kapkaç poliçesi yapılmış, fakat ben bunu mailime gelen poliçe pdf dosyasını açtığımda öğreniyorum. Öğreniyorum dedim çünkü bu poliçe bana sorulmadan,onayım olmadan,hiçbir müşteri temsilcisi ile konuşmadan bilgim dahilinde olmadan yapılmıştır.

Bunun iptalini bankamdan talep etmek için 4442525 numaralı telefonu aradığımda ana menüde müşteri temsilcisine nasıl bağlanacağım konusunda beni yönlendirecek bir tane menü yoktu,üçüncü denememde zor zekat bir menüye ulaştım beni müşteri temsilcisine bağlama için. Fakat tam on beş dakika beklememe rağmen müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamadım.

Çağdaş Ç. 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Müşteri Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön