20 Mart 2013

Akbank Onay Almadan Sms Ücreti Kesmiş!

Akbanktan aldığım Neo kartımda tarafıma hiç bir bildiri yapılmaksızın 7 adet 2,99 TL'lik Sms bankacılığı ücreti kesmiştir. ( aydır kullanmadığım kartta, banka tarafından "10,000 TL kredi için başvurun" mesajlarından başka hiç bir mesaj almadım. Dahası bu kartı hiç kullanmadım. Müşteri hizmetlerini aradım. 9 dakika hatta bekledikten sonra bir bayan telefonu açıp hesabınızı kapatamayız içerde bakiyeniz var dedi.

Ben de o bakiyeyi bağış yapmak istediğimi ve hesabımı kapatmasını söyledim. Nitekim hesabımı kapatmadı. Bundan sonra bu bankanın değil hesabını kullanmak, önünden bile geçmeyeceğim. Bütün tanıdık ve akrabalarıma bu durumdan haberdar edip iptal etmelerini sağlayacağım.

Hakkı 46 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı 20 Mart 2013

    Lütfen geri arama yapmayın. Onun ücretini bari kesmeyin. Akbankla çalışmak istemiyor, sesinizi dahi duymak istemiyorum.

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön