23 Ocak 2014

Akbank Ön Onay Alınmadan Havale Masrafı Alınması!

19.01.2014; 14.00'de Kayseri Akbank 558 no'lu ATM den Kartsız işlemlerden bir AKBANK'ta hesabına IBAN nosuyla 500 tl havale etmek istedim.İlgili Atm TC nosu; Iban nosunu girdikten sonra; Parayı cihaza yükledim. Bankanot adetlerini belirterek parayı 500 tl olarak tanımladı. Masrafına ait hiç bir bilgilendirme yok! Para ekleme ve iptal seçenekleri sundu.

Sonra Akbank logosu dışında yine hiç bir şey yok! Masrafa ait hiç bir bilgilendirme yok!
Sadece onay kısmı var. Tarafım da Havale edilen kişi banka müşterisi olduğu için masrafsız diye düşündüm. Sonuç ekranında 10 tl masraf göründü!

Makbuz da yok. Masrafın iadesini istiyorum. Başka bankaya havale Ziraat Bank bile 1.5 tl masraf alıyor! 8.5 TL nerede! BDDK'ya da şikayet ettim.

Kasim 189 Okunma

Cevaplar

  • Kasim 24 Ocak 2014

    558 numaralı Atm'nin bağlı bulunduğu şubede ki ATM sorumlu personel Alican beyle iletişime girmeye çalıştım. Tarafıma nezaketten uzak bir şekilde "sen" diye hitap etmeler... kaba el kol hareketleri; ayağa kalkıp üzerime yürümeler.... daha ne diyeyim... Akbank'ın adını karalamak adına herşey... taktir tüketicinin

  • Akbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön