Akbank Ön Ödemeli Kartıma Para İadesi Yapmadılar.

Saadet K. |

Akbank yaklaşık 2ay önce ebebek firmasından almış olduğum ürünleri iade ettim fakat üzerinden 1 ay geçmesine rağmen Akbank ön ödemeli kartıma iadem yansımadı,ebebek firması bana yapmış olduğu iadenin ekran görüntüsünü e mail olarak göndermiştir,gerçekten firma kart numarama iademi yapmış olmasına ve onay kodunu vermesine rağmen,defalarca arayıp durumu izah ettiğim Akbank oralı dahi olmamıştır,çözüm adına hiçbir adım atmamıştır ve karta para iadem ısrarla gerçekleşmemiştir,bu olayla ilgili tüm konuşmalar telefonumda kayıt altındadır,bu yapılan en kısa sürede bu mağduriyetin giderilmesi adına hukuki yollara başvuracağım,çünkü anladığım kadarıyla Akbank duyarsız kalmaya devam edecek.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  17:22

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi