Akbank Olmayan Şubeye Havale Yapılması!

Pınar Ç. |

Akbank'ta herhangi bir hesabım bulunmadığından dolayı yurt dışından direk adıma ve verdiğim şube adresine havale yapıldı. Ancak verdiğim adresteki (Sabiha Gökçen Havalimanı Akbank) Akbank şubesi zaten kaldırılmış ve bundan kimsenin haberi yok. Müşteri hizmetleri ile görüşüyorum bilgilerinizi Sabiha Gökçen Akbank şubesine iletiyorum diyor, olmayan şube ile görüşüp olmayan şubeye bilgilerimi iletiyor.

Paradan zaten haber yok her gün zarar ediyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır gelmeyen her gün için masraflarımı almak için dava açmaya hazırlanıyorum. Bu kadar müşteri memnuniyetine arka planda bırakan bir banka daha yok.

Etiketler :

Havale- Eft Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  14:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Ekim
  12:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi