26 Mart 2013

Akbank Olmayan Kartıma Ekstre Geldi!

Free kart başvurusu yaptım. Bağcılar şubesinden aradığını söyleyen bi kadın telefon etti. Kartımı bağcılar bana uzak olduğundan güneşli şubeye gönderebilir misiniz dedim tamam dedi. 2 gün sonra şubeye gittiğimde kartım yoktu. işin ilginci kart bağcılar şubede de yoktu. toplamda 3 kez bağcılar 5 kez güneşli şubeye gittim.

Karta ulaşamayınca müşteri hizmetleri kartı kayıp diye kapatıp yeniledi. 15 güne yakın olmasına rağmen elime ulaşmayan kartın bana 16 lira ekstresi geldi. 6 lira basım 10 lirada gönderim ücreti diye. Kartı ulaştı da sanki gönderim ücreti yansımış. Bugün kredi kartının iptalini sağladım. Bu 16 liranın da iptal edilmesini talep etmekteyim.

Tunay 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön