04 Eylül 2013

Akbank Öğrenci Kartına Aidat Ücreti Kesti!

Bir öğrenci olarak Akbank'dan edindiğim neo exi26 banka kartımdan öğrenci kartı olmasına rağmen 2 yıllık okul hayatım boyunca kart aidatları yani ücretleri kesilmiş olduğunu daha yeni fark ettim.

Banka görevlisine ifade etmeme rağmen kartın belirli bir yaş gurubu için çıkarıldığı ve öğrenci olduğum içinde kart ücretlerinin alınmayacağını söylemişti. Fakat bugün bu kartlardan kart kulanım ücreti alınmadığını tekrar teyit etmekle beraber, daha önce alınan kart ücretlerinin de tarafıma iade edilmesini ve kartımla ilgili işlemlerin yerine getirilerek hatanın çözümlenmesini veya durumla ilgili şahsım adına bilgilendirilmesini ve gereğinin yapılmasını önemle rica ederim.

Meriç 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön