Akbank Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Alındı...

Burcu Y. |

2 sene önce staj yaptırdığım bir firmadan maaşımı almak için açtırdığım öğrenci hesabıma bugün EFT ile para transfer ettim. Transfer işlemi gerçekleştirdikten sonra hesap işletim ücreti adı altında 47 TL para çekildi.

Bana bununla ilgili herhangi bir bildirim gelmedi ve eminim daha önceden de çekildi çünkü bunun 2. yarı yıl ücreti olduğu yazıyor. İnternet bankacılığından geçmişe dönük verileri bulamıyorum bankadan isteyeceğim ve ne gerekiyorsa yapacağım. Hiç kullanmadığım hesabımdan böyle bir kesinti yapılması ayıp.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  10:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Ekim
  16:20

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi