Ahmet T. Teşekkür Mesajı

Şikayetim ikinci gününde haledildi teşekkür ederim:-)

Akbank Öğrenci Hesabımdan Aidat Kesildi!

Ahmet T. |

2014 Haziran ayında açtığım öğrenci hesabımdan 2015 Haziran ayında 60 TL ücret kesildi. Şubeye gidip tekrar öğrenci belgesi götürüp düzeltilmesi için başvurdum ve düzeltileceğini söylediler ama yaklaşık iki ay geçmesine rağmen param iade edilmedi öğrenci hesabı olmasına rağmen kesilen 60 TL aidat parasının iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  13 Ağustos
  17:26

  Şikayetim ikinci gününde haledildi teşekkür ederim:-)

 • 13 Ağustos
  17:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 12 Ağustos
  17:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi