15 Mart 2013

Akbank Ödeyin Artık Ücretimi!

Akbank'ın benden kesmiş olduğu hesap işletim ücretini geriye istiyorum. Bu kaçıncı şikayetim bilmiyorum. O kadar çok söyledim ki ama hiçbir şeye yaramadı. Ödeyin paramı.

Meyrem 74 Okunma

Cevaplar

 • Meyrem 21 Mart 2013

  Nasıl bir bankacılık anlayışı bu? Haksız yere param kesiliyor geriye bile ödemiyorsunuz. Şuan ilgilenmiyorsunuz ya, bakalım yasal yollarla karşınıza çıktığımda da böyle davranabilecek misiniz.

 • Meyrem 20 Mart 2013

  Ak bankın umurunda değiliz!!!

 • Meyrem 19 Mart 2013

  Ak bank kaç kere şikayet etmeme rağmen hesap işletim ücretimi iade etmedi ama başka müşterilerine iade ediyor. Bende bu doğrultuda tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirmek isterim.

 • Meyrem 19 Mart 2013

  Şikayetim hiçbir çözüme ulaştırılmadı. Ak bank başka müşterilerine iade yapıyor ama nedense bize yapmıyor. Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Hakkımı yedirmeyeceğim.

 • Meyrem 19 Mart 2013

  Defalarca şikayet etmeme rağmen Ak bank hesap işletim ücretimi iade etmedi. Tüketici hakları mahkemesine şikayette bulunacağımı bildirmek isterim.

 • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön