15 Mart 2013

Akbank Ödemek Zorunda Olduğum Faiz!

Bundan 3 ay önce EGE Üniversitesi olarak banka değişikliği yapılmış ve maaş hesaplarımız Akbank'a taşınmıştır. Bu süreç içinde yeni hesap açma ve kredi kartı işlemleri için epey bir evrak doldurtuldu. Bu ay hesabıma baktığımda daha önce doldurduğum formda kredi kartı borcumun tamamının ödenmesi talebimin yerine asgari ücretin hesabımdan çekildiğini gördüm.

Bunun üzerine bankayı aradığımda edindiğim bilgi genel müdürlükten asgari ödeme tanımlı kart çıkışı yapıldığı oldu. Bunun üzerine neden o formu doldurduğumu sorduğumda doğal olarak bir yanıt alamadım. Benim hatam olmayan bu durumda gecikme faizi ödemesinin isteniyor olması da cabası.

Erkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön