Akbank Ödemede Sorun Var.

Afranur S. |

Akbank ben dün akbank'ın müşteri hizmetlerini arayıp dün kesilecek olan hesap ekstremi istedim ve bana gönderdiler. bende gelen ödeme formundaki asgari tutarı dün ödedim. ve bu sabah bana bu ayın hesap ekstresi geldi. aradım birşey yapamayız dediler ben başkalarının amatörlüklerini çekmek istemiyorum. bu ödemeyi bu aya geçiremezlermiş. telefon kayıtları dinlensin başkasının acemiğiliğini ben çekmek istemiyorum. zaten artık kartı kullanmıyorum. ödeyip bitireceğim. böyle bir basitlik olamaz. telefon kayıtlarının çıkarılmasını istiyorum. bana daha kesilmedi falan demediler. mailinize gönderildi. dediler.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Afranur S.
  13 Ağustos
  09:39

  bu ayın 21 ine kadar ekstremin süresi var acilen ödediğim paramın bu ay için geçerli olmasını istiyorum. gerekli telefon dinlemeleri yapılsın. kim haklı kim haksız görülsün. sizin amatörlüğünüz yüzünden ben bide faiz ödeyemem.!!!!

 • 12 Ağustos
  14:55

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi