Akbank Ödeme Sonrası Tehdit Eder Gibi İhtarname!

Cemal Ö. |

Sicilimden bankanızın düzenli müşterisi olduğum ve başka bankalardan çektiğim kredileri düzenli olarak ödeyip memnuniyetle ayrıldığımı görebilirsiniz. Akbank'tan ilk defa kredi çektim ve çekmez olaydım! Reklamlarınız sonrasında tabiri caiz ise gaza geldim çektim. Yurt dışında olduğum için ödemeyi 1 ay geciktirdim. Ödeyin yoksa ihtarname kapıda dediniz ödedim.

Bu seferde 1 lira eksik yatışmışsınız ihtarname basım aşamasında haberiniz olsun diyorsunuz. Gişe görevlinizin faizle beraber bu kadar borcunuz var demesi üzerine ödeme yapıyorum siz bana 1 lira eksik vermişsiniz diyorsunuz ve yine arayıp ihtarname kapıda diyorsunuz. En kısa zamanda hepsini kapatıyorum ve tüm ilişiğimi kesiyorum sizle...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  16:57

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi