11 Eylül 2013

Akbank Ödediğim Taksitleri Tekrar Ekstreme Yansıtmış!

Akbank Axess Kartımdan yaptığım taksitli alışverişleri tek seferde ödemek ve bütün taksitlerimi kapatmak istediğimi şube çalışanına belirttim. Fakat bu ay ki ekstrem de gelmemesi gereken taksitleri tekrar gördüm. Müşteri yetkilisinin dediği kredi kartınıza limit açılması için artı para yatırılmış dedi. Bunu zaten ben yapmak istesem kendi hesabımdan veya ATM'den yapardım ben bütün taksitlerimin sıfırlanıp temizlenmesini istedim. Sorun çözülmezse bütün Akbank hesaplarımı ve kredi kartımı iptal edeceğimi bildiriyorum insanlar bu kadar mağdur edilemez.

Selim 199 Okunma

Cevaplar

 • Selim 04 Mart 2014

  Merak edenler için söylüyorum hiç bir şekilde mağduriyetim giderilmedi hem taksitlerimi ödedim hemde kapatmak için verdiğim elimdeki nakit paradan oldum!!!

 • Selim 13 Eylül 2013

  Bekliyoruz hala en kısa zamanda dönüş yapcaklar ne arayan var nede soran.

 • Selim 11 Eylül 2013

  Sayın Yetkili ulaşıyoruz ama çözüm üretemiyorsunuz sanki benim hatam gibi lanse ediyorsunuz.!!!

 • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön