01 Kasım 2016

Akbank Ödediğim Kredi Kartı Borcu Tekrar Karşıma Çıktı!

13/10/2014'te yapılandırma onayı verdiğim kredi kartımın tüm borcunu ödemek üzere aynı gün müşteri hizmetlerini arayarak öğrendiğim 1860 TL'lik bakiyeyi ödedim. Şuanda bana eksik ödeme yaptığımı ve gecikmeyle birlikte 460 TL ödeme yapmam gerektiği söyleniyor. Yaklaşık 120 gündür bu parayı ödediğimi ve dekontun elimde olduğu söyleyerek ses kayıtlarının dinlenmesi konusunda 3 defa itirazda bulundum ve o güne ait herhangi bir kaydın bulunmadığına dair e-mail aldım.

Ayrıca bu kadar gün geçmesine rağmen ne bir mantıklı açıklama yapıldı ne de doğru bilgi veren oldu. Yaklaşık 30 kişiyle görüşme yaptım sürekli farklı şekilde yönlendirildim ve farklı şekilde açıklamalar yapıldı. Son bir aydır görüşme yaptığım müşteri hizmetleri ve tahsilat servisindeki arkadaşların görüşme kayıtlarını bende tutuyorum artık sonuç mahkemeye gider ama bu kadar tutarsız bir bankayla hiç karşılaşmadım!

Ramazan 637 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön