Akbank Numara Taşıma Mağduriyeti.

Alican S. |

Akbank hesabımda kullandığım telefonu kapatıp yeni bir hat aldım. Bu hattı internet bankacılığı kullanmak için banka ile görüştüğümde hattı başkasının Akbank hesabı için kullandığını ve bu numaraya bir işlem yapamayacaklarını söyleyip "operatörünüze gidin size başka numara versinler" gibi bir cümle kullandılar. Hat benim üstüme tüm evrakları gösterebilirim dedim fakat "bir şey yapamayız" diyerek başlarından savdılar. Konu hakkında acil ilgilenilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alican S.
  02 Mart
  17:09

  Sizin sistemdeki numaram kapalı arkadaşım numaran 545 309 2013 buradan ulaşabilirsiniz

 • 02 Mart
  17:03

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi