Akbank Neo Ve Axess Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli İptal Edilmesini İstiyorum!

Hakan D. |

Uzun yıllardan beridir "92***39" No.lu Akbank axess kart kullanıcısıyım. Benden haksız yere alınan Akbank neo axess Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli olan 80 TL İptal edilmesini istiyorum.
4442525'te müşteri temsilcisine ulaşmakta sıkıntı çekiyorum. Bağlandıktan sonra beni ana menüye aktarıyor. Sorunumu telefon bankacılığıyla bireysel olarak çözemediğim için Sikayetvar.com
aracılığıyla itirazda bulunuyorum. Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder, bilginize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  14:43

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 03/12/2014 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hakan D.
  14 Aralık
  18:21

  kimse ilgilenmedi ve aramadı

 • 02 Aralık
  16:24

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi