02 Haziran 2015

Akbank Neo Karttaki Chippara'lar Son Kullanma Tarihi Gelmeden Siliniyor.

Akbank'ın yazılımı, Neo kartındaki chipparaları, son kullanma tarihi gelmeden siliyor ve bu sorun mart ayından beridir devam ediyor.

Belki de 10 kere durum ile ilgili telefon ve Akbank Web üzerinden kendilerini bilgilendirdim ancak hatayı hala düzeltmediler!

Sanırım hata kendi lehine olduğu için düzeltmiyorlar. Zira aleyhlerine olsa gece o yazılımı yapan ekibi yatağından özel araçla aldırıp sabaha kadar o sorunu çözdürürler! Ama gel gör ki, kendi lehine olan chipparaları erkenden geri alma sorununu tam 3 aydır düzeltmiyorlar!

Artık Akbank Web üzerinden kayıt açmaktan bıktım usandım, yeter artık!

Abdullah 888 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah02 Haziran 2015

  Kopyala-yapıştır ile cevap veriyorsunuz resmen!

 • Akbank Temsilcisi02 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, talebinizin www.akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Abdullah02 Haziran 2015

  Bahsettiğiniz bize ulasin kısmından 2 ay içinde defalarca yazdım ancak sorunu bir türlü duzeltmediniz!

 • Akbank Temsilcisi02 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön