Akbank Neo Kartımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Bekir Y. |

Akbank neo kart kullanıcısıyım kartıma aktarımda bulunduğum belli bir miktardaki paramdan Akbank hesap kesim işlemi ücreti adı altında 50 TL kesmiştir. Kesilen paramın hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım. Paramın iadesi gerçekleşmezse yasal olarak hakkımı arayacağım Akbank'a bildirilir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Y.
  12 Ağustos
  17:34

  tenezzül edip arayarak bilgilendirme zahmetin de bulunmadınız yıllardır bu kartı kullanıyordum fakat bundan sonra kullanmam.Sizlerde paraya doyduğunuz için benim kullanıp kullanmamam önemli değil, ama çevrem geniş sizin bankanızla çalışmamaları konusunda hepsini ikna ederim. tüketici haklarıyla da hakkımı alırım merak buyurmayın...Bu güzel siteyi kullanarak bilinçli bir tüketici olmayı tercih eden arkadaşlar AKBANK ile çalışmasın duyarlı arkadaşlara teşekkür ederim

 • Bekir Y.
  12 Ağustos
  17:26

  ürettikleri çözüm değil sorun sizinle çalışıp sizi zengin etmektense kart kullanmam daha iyi.çalışma sisteminizin...

 • 07 Ağustos
  00:44

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi