Akbank Neo Kartım Gelmiyor.

Mesut İ. |

Temmuz ilk haftası kayıp olan neo banka kartım için telefon ile iptal ve yeni başvuru yaptım ama hala bana ulaşmadı, bir çok kez aradım açım diye bildirdin hala yok hala yok, aktif kurye diye bir yerin telefonunu veriyor ama çıkmıyor, son iki gündür de bana Aktif İleti diye bir yerden mesaj geliyor zaten içeriği bile anlaşılmıyor, sn. İdiz,70002270*** no'lu Akbank gönderiniz için saat 16 48 ile 18 18 arası geliyoruz. Adreste olmayacaksanız bilgi için https a. Aktif.com q sğltg_k iki gündür bizi evde tutuyorlar, Akbank'tan da bu kurye şirketinden de şikayetçiyim, 1,5 ayda bir kart gönderilmez mi?

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  10:34

  Değerli Müşterimiz, talebinizin Akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.
  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Ağustos
  15:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi