Akbank Neo KartI Yurtdışında Kullanamadım.

Şeyhmus K. |

16 Eylül 2014 tarihinde Akbank müşteri hizmetlerini arayıp 18 Eylül 2014 tarihinde Gabon'a gideceğimi yaklaşık olarak 1 ay kalıp bu süre içinde ülkede sadece nakit işlem yapılabildiğinden ATM'lerden nakit çekip çekemeyeceğimi sordum ve çekebileceğimi söylediler.

Bunun üzerine 18 Eylül'de Atatürk Havalimanında 1000 TL çekip Gabona geldim. 20 Eylül'de ATM'den para çekmek isterken "Sorry, the issüer aş declined your transaction" uyarısını aldım. Durumu müşteri hizmetlerini arayıp anlattım not alıp bana döneceklerini söylemelerine rağmen hiçbir şekilde aramadıkları gibi benim her aramamda(6kez) aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. 23 Eylül hiç param kalmadı ve hala sorunum çözülmedi. Acil yardım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyhmus K.
  25 Eylül
  13:00

  Sorunum hala cozulmedi... Akbank'in onerisi; Internet subesinden Western Union uzerinden kendime para transferi yapmam!!!!!!

  Hesabimdaki paraya bu sekilde ulasabileceksem sizinle calismamin ne anlami var aciklarmisiniz lutfen???

 • 24 Eylül
  19:31

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi