Akbank Neo Kart Chip Para Yüklenmiyor!

Hüseyin K. |

Katılmış olduğum Ramazan kampanyasında Axess kredi kartı ile yapmış olduğumuz alışverişte chip para yüklemesi yapılıyor aynı işyerinde aynı pos cihazında Neo kart ile yapmış olduğum alışverişte chip para yüklenmiyor bu duruma bir çare bulunuz sayın yetkililer 4 alışverişte de chip para verilmedi çözüm istiyorum çözüm.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  27 Haziran
  18:09

  Sizleri nasıl bankacı yapmışlar anlamadım chip para yüklemesi yapıldı diyorsunuz Axess kredi kartına yüklendi tamam bizim problemimiz Neo kartta Neo karta chip para yüklenmedi ya işinize gelmiyor ya da saf ayağına yatıyorsunuz Allah aşkına parada sizin olsun kampanyanızda batsın

 • 23 Haziran
  13:07

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi