Akbank Neo Kart Chip Para!

Sabri Neslihan K. |

Bizim maaş hesabımız Akbank'a geçti. Birçok kişiye bankada parası var diye mi artık bilmiyorum kartları chip para yüklü olarak açıldı. Daha önce ***'la çalışıyorduk ve kartımız açıldığında 70 TL parapuan yüklü olarak açılmıştı. Sizde neden yok bu? Niçin çifte standart uyguluyorsunuz? Akbank için çok iyi banka diyorlar ancak hiç alakası yokmuş. Neo hesap kartıma en kısa zamanda chip para yüklenmesini istiyorum, yoksa bankanızın adı hiç iyi duyulmayacak ve chip para yüklenmezse kartlarımı da kapattıracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  13:09

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi