Akbank Müthiş Müşteri Memnuniyeti!

Fatih G. |

07. 06. 2013 tarihinde saat 16:05 te Akbank ATM sinden kendime ait mevduat hesabımdan 200 tl cebe havale yaptım fakat gelen referans numarasıyla parayı bir türlü çekemedik referans numarasıyla işlem bulunamamaktadır uyarısını aldık 200 tl havada askıda kaldı mağdur oldum karşı taraf parayı çekemedi o da mağdur oldu ve bana 24 saat içinde para hesabınıza tekrar yatar denmesine rağmen para yatmadı.

Hepsi yetmezmiş gibi birde Akbank cebe havale yaptığım için kestiği 10 tl işlem ücretini bana iadesini de yapmıyor. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir benim aklım mantığım almıyor. Mağdur oluyorum hemde cebimden para veriyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İşlem Ücretleri Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  14:12

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi