Aysel K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim ilginiz için...

Akbank Müşteriyle Sert Şekilde Konuşmak ve Arkasından Konuşmak!

Aysel K. |

Trabzon Akbank Hızırbey şubesinde bir işlemi yaparken, işlem konusunda sorun yaşandı. Ve orada çalışan bireyseldeki E**** hanım, benim gittiğimi zannederek telefonda yetkili kişiyle konuşarak; 40 kere anlattım hiçbir şey anlamıyor, beni yordu. Ve duymadıklarım. Beni görünce de görmemez bir tavır içinde hiç utanmadan yanımdan geçti. Çalışanları yönünden sıfır...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  17:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/09/2015 tarihinde e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Aysel K.
  17 Eylül
  15:59

  Teşekkür ederim ilginiz için...

 • 17 Eylül
  15:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi