18 Nisan 2013

Akbank Müşteriyi Zor Durumda Bırakan Tavırlar!

Akbank'ın Halit Ziya /İzmir şubesinden konut kredisi çektim ve 27.02.2013 tarihinde kredi transferi yolu ile borcumu kapattım. Sigorta zeyil işlemleri ve ipotek fevk işlemleri ile hayat sigortasının bakiyesinin iadesinde bilinçli ve kasıtlı olarak oyaladılar ve hayat sigortasının iadesinin yaklaşık olarak 1 ay geç iptaline ve eksik ödeme yapılmasına neden oldular.

Şube herhangi bir şubeden hesap kapama işlemi yapılacağını söylenmesine rağmen Atatürk organize şubesinden 1 TL civarındaki alacağımdan feragat etmeme rağmen kapatmadılar; hesaba ait şube den veya 4442525 den kapatmam yönünde yönlendirdiler. Onlarda şubeye yönlendirdi. Eziyet için mi, hesap ücreti doğması için mi?

Kadir 55 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön