07 Eylül 2013

Akbank Müşteriye Haber Vermeksizin Kart Koruma Planı Adı Altında Ücret Kesiyor!

Babama ait Axess kredi kartının Ağustos ayı ekstresine baktığımda "Kart Koruma Planı" adı altında 11 taksitli, 88 TL'lik bir işlem olduğunu gördüm. Bankanın babama herhangi bir bilgilendirmesi olmadan bu işlemi yapmasından şikayetçiyim.

Kart kaybolduğu anda babam zaten Akbank müşteri hizmetleriyle görüşüp ilgili işlemleri yaptırıyor. Ekstradan bir plana ihtiyacı yok.

Bu planın en kısa sürede iptal edilmesini ve ödenen 8 TL'lik ücretin iadesini istiyoruz. 1 hafta içinde geri dönüş yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımızı da belirtmek isteriz.

Ömer 107 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön