Akbank Müşterisini Umursamıyorlar.

Eray K. |

Akbank'tan pos makinesi almak istiyorum ama 1 tane muhatap olacak adamınız yok, bumu sizin müşteri memnuniyetiniz, anlayışınız? Şubenize ulaşıyorum, oradaki adam bana ukalaca konuşuyor, buraya geleceksin, burada yapacağız, sen işlemi diyor, ukalaca cevaplar veriyor, helal olsun size Akbank!

Etiketler :

Pos Başvuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray K.
  14 Ekim
  10:39

  Halen daha tarafınızdan cevap bekliyorum Akbank

 • Eray K.
  16 Eylül
  09:38

  Degisen hiçbir şey yok ne kadar kaliteli bir banka oldugunuzu belli ettiniz

 • 15 Eylül
  10:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 15/09/2015 tarihinde e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Eylül
  11:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi