04 Nisan 2013

Akbank Müşteri Yöneticisi Yanılttı!

Akbank Malatya Buhara şubesine kredimi kapatmak için 22.03.2013 cuma günü saat:18.00' da geldim Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı ***** *****, veznenin kapandığını ancak yinede bana yardımcı olacaklarını söyleyerek hesaba parayı yatırmamı ve pazartesi günü kredi borcumu kapatacaklarını söyledi.

Ben kendilerine "Bakın kredi hesabına para yatırdıktan sonra bir süre geçirilmesi halinde hesap işletim ücreti kesileceğini bunun daha önce başıma geldiğini" söylediğim halde bana ***** ***** hanım "Kesilsin önemli değil sizi mağdur etmeyiz hemen geri ödemesini yaparız" diye güvence vermesine rağmen kesilen 50 Tl hesap işletim ücreti hala geri ödenmemiştir !

Rıfat 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön