Akbank Müşteri Umursanmıyor.

Halil İ. |

Bugün Akbank'dan bireysel banka hesabı açtırmak istedim şubeye gittiğimde işlemlerim yapılırken aynı anda 3-5 müşteriyle birden ilgilenildi hesabım açıldı ancak ne geçici kart ne hesap cüzdanı ne de müşteri numaram tarafıma verildi yalnızca yazıcıdan herhangi bir A4 kağıda hesap numaram iban ve adım soyadım yazan bir kağıt parçası verildi. Müşteri numaramı bilmediğim ve hesap kartım olmadığı için bugün yapacağım banka işlemlerimi halledemedim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  15:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Ekim
  17:20

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi