09 Eylül 2016

Akbank Müşteri Temsilcisinin Yavaşlığı!

Akbank Bursa Küçük Sanayi şubesi, 09. Eylül 2016 müşteri temsilci muhabbetle birlikte iş yapmaya çalışmaktadır. Güler yüz ve dedikodu farklı şeylerdir. Sistem yavaşlığı işe yaramaz bir bahanedir. Aynı müşteri ile yaklaşık 1 saattir muhattaptır ve hala bekliyoruz. Ne biçim bir anlayıştır.

Gökalp 68 Okunma

Cevaplar

  • Gökalp'ın Teşekkür Mesajı09 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti çabalarınız için teşekkür ederim. Umarım Akbank Bursa beşevler sanayi şubesinde bireysel hizmette yine aynı sıkıntıları yaşamayız.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön